Przewóz gości na wesele

Ślub i wesele, to ważny moment w życiu. Państwo młodzi, a często też rodzice chcą, aby każdy szczegół wypadł doskonale. My zapewnimy, że przewóz Państwa gości naszymi autokarami, busami oraz vanami doda temu ważnemu wydarzeniu prestiżu.

Wynajęcie autokaru busa z kierowcą

Zostaw to nam i miej spokojną głowę! Wystarczy, że wcześniej zamówisz autokar czy bus i wskażesz miejsce zbiórki, w którym nasz kierowca będzie czekać na Twoich gości! Weselnicy z pewnością docenią możliwość skorzystania z wygodnego transportu na miejsce wesela. Po zabawie odwieziemy ich do domów lub w inne ustalone miejsce.

Bezpiecznie i na czas

Wiemy jak ważne w transporcie osób jest ich bezpieczeństwo. Dbamy o nie szczególnie, oferując naszym klientom profesjonalne przewozy realizowane wyłącznie sprawnymi technicznie pojazdami wysokiej klasy z doświadczonymi kierowcami. Gwarantujemy dzięki nim bezpieczne dotarcie do sali weselnej i powrót z zabawy.


Co wyróżnia nasze autokary:

NOWE – regularnie wymieniamy naszą flotę,
LUSKUSOWE – mamy we flocie topowe modele renomowanych producentów Mercedes oraz Setra.
ZADBANE – dbamy o naszą flotę utrzymujemy ją w doskonałej kondycji, zarówno technicznej jak i estetycznej.

Korzystając z usług naszej Firmy, mają Państwo pewność, że każda z tych okoliczności jest nam dobrze znana, co wpływa na wysoką jakość naszych usług. Zadbamy, by wszyscy dojechali w odpowiednie miejsce!

Cennik i opinie

Oferowane przez nas stawki zależą od czasu wynajmu pojazdu, rodzaju przejazdu i przebytego dystansu. Wysoki standard obsługi realizujemy dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów!