TRANSFERY
LOTNISKOWE


W naszym portfolio znajdziecie Państwo m.in. transfery lotniskowe, czyli usługę która polega na przewozie osób, które chcą dostać się na lotnisko, lub z niego wydostać.

W ramach oferty transferu lotniskowego umożliwiamy przejazd z dowolnego lotniska w Polsce bezpośrednio do obiektu, w którym planuje zatrzymać się Klient. Kierowca samochodu bądź autokaru oczekiwać będzie na lotnisku po przylocie samolotu z tabliczką z wypisanymi danymi, które Klient podaje podczas rezerwacji transferu. Podczas wynajmu samochodu gwarantujemy miłą obsługę, wsparcie doświadczonego kierowcy oraz wysoki komfort podróży nowoczesnymi pojazdami. Nasza flota składa się z 8 osobowych minivanów, 23-osobowych sprinterów oraz 62-osobowego autokaru.

Poniżej tabelka prezentującą listę lotnisk, do których jeździmy. Tabela zawiera także skróty oznaczeń lotnisk w systemie IATA. Jeżeli nie znajdujecie Państwo lotniska, do którego chcielibyście jechać, prosimy o kontakt,

Kraków (KRK),
Katowice (KTW),
Ostrava (OSR),
Brno (BRQ),
Bratysława (BTS),Budapest (BUD)
Wrocław (WRO),
Wiedeń (VIE),
Warszawa (WAW),
Praga (PRG),
Poznań (POZ).Rzeszów (RZE)

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i pomagamy w obsłudze biurom podróży, czy hotelom. Zapraszamy do współpracy.